Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası
Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası

Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası


SATIN AL

Torosların en bakir kalmış bölgelerini görmeye, arabayla ulaşılabilecek en yüksek noktaya ulaşmaya, muhteşem bir coğrafya tanımaya Bolkarlara ve Aladağlara gidiyoruz... 

 

2019 TUR TARİHLERİ ve FİYATLARI

16 - 19 Mayıs

05 - 08 Eylül

Kişi Başı Fiyat: 1850.-TL

Tek Kişi Farkı: 320.-TL

Araç Katılım Payı : 850.-TL

* Kendi arazi aracı ile gelen misafirlerimiz 4x4 araç katılım payını ödemeyeceklerdir.

* 4x4 araç katılım payı, kendi aracıyla gelmeyen misafirlerin ödemesi gereken, benzin, sigortalar ve kasko dahil araç kira bedelidir. Kendi arazi aracı ile gelen misafirlerimiz 4x4 araç katılım payı ödemeyeceklerdir.

 

Bu turun başrol oyuncuları Kapuzbaşı Şelaleleri, Aladağlar ve Demirkazık Zirvesi, Çakıt Vadisi, Taşdurmaz, Varda Köprüsü, Bolkarlar ve Medetsiz Dağı, Çinili Göl, Papazın Bağı ve tabii ki Kapadokya.

Bu muhteşem macerada, belki de tüm Torosların en bakir ve vahşi bölümünü keşfedeceğiz. Bolkar dağları, Türkiye’de araba ile çıkabileceğimiz en yüksek (3200 metre) yeri oluşturmaktadır. Çamlıyayla, eski adıyla Namrun ve Papazın Bağı olarak bilinen Kadıncık Havzası, bu yörenin gizli kalmış doğal güzellikleridir. 2700 metre yükseklikte yer alan Çinili Göl ise, olağanüstü bir krater gölüdür. Medetsiz dağından inilen Gümüşköy ise, 18 ve 19. yüzyıllarda Fransızların gümüş çıkarttıkları ve madenlerin hala görülebildiği eşsiz bir köydür. Çiftehan Kaplıcalarında kaldıktan sonra, bu kez, yine 19. yüzyılda, Almanların Ankara – Adana Demiryolunu yaparken, Çakıt Vadisinde kurdukları 18 adet tünele hizmet eden servis yolu olarak açılan Taşdurmaz yolu, hem doğal, hem de hala görülebilen 19. yüzyıl yapıları ile çok ilginç bir yerdir. Aladağlar ise, Demirkazık ve Kızılkaya Zirveleri ile tüm Torosların en yüksek bölümünü oluştururken, kilometrelerce uzanan muhteşem ve bakir bir doğa ve orman cümbüşü sunmaktadır. Gezimiz, Aladağların en güzel yerlerinden biri olan Kapuzbaşı Şelaleleri ile devam edecek. Daha sonra Kapadokya'ya geçiyoruz. Kapadokya'yı belki gördünüz, ama Equinox Travel ve 4x4 araçlar sayesinde  aslında hiç görmemiş olduğunuzu anlayacaksınız.

 

1. Gün / Kamışlı 
Sabah saat 09:00 gibi Adana Havaalanı’nda rehberimizle buluşuyoruz. Kadıncık Havzası, Papazın Bağı, Bolkarlar (Çinili Göl), Medetsiz Dağı, Istavul Geçidi, madenleri ile ünlü Gümüşköy ve Pozantı’yı geziyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Kamışlı Sezer Otelde.
Öğlen ve akşam yemekleri dahil.

2. Gün / Taşdurmaz & Aladağlar
Belemedik üzerinden Taşdurmaz ve Çakıt Vadisi, Varda Köprüsü, Kızıldağ ve Acıman Yaylaları’nı görüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Aladağlar Bungalovlarda.
Öğlen ve akşam yemekleri dahil.

3. Gün / Kapuzbaşı Şelaleleri – Aladağlar – Kapadokya
Kapuzbaşı Şelaleleri ve Gökçeören Yaylalarını görüyoruz ve Yahyalı üzerinden Ürgüp’e geçiyoruz. Geceleme Ürgüp’te mağara otelde.
Öğlen yemeği dahil.
 

4. Gün / 4x4 Kapadokya
Soğanlı Kumulları, Üzengi Çayı, Gemil Dağı zirvesi ve Kapadokya'nın hiç bilmediğiniz köşe bucağı. Kapadokya'da sadece 4x4 araçlarla görebileceğiniz muhteşem güzellikleri. Akşam yemeği bir lokantada ve geceleme Ürgüp Mağara otedle.

Öğlen ve akşam yemekleri dahil.
 

5. Gün / Salı / Dönüşler

Sabah Kayseri Havalimanı transferleri.


Dört gece için oteller, tüm öğle yemekleri, 4 akşam yemeği,  uzman rehber, tur asistanı, bizden alacağınız araçlara ait tüm giderler, yemeklerde çay, kahve, su ve meşrubat dahildir.
 

Alkollü içecekler hiçbir yemekte dahil değildir.

 

Notlar:

Bilgi için : umit@equinox.com.tr / 0 532 2822324

 

 

Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası
Bolkarlar - Aladağlar - Kapadokya Off-Road Macerası