Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları
Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları

Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları


SATIN AL

Doğu Likya’da eşsiz manzaralar eşliğinde 4 günlük yürüyüş turu.  

2021 Tur tarihleri ve fiyatları

4 - 7 Mart 2021

1 - 4 Nisan 2021

11 - 14 Kasım 2021

Kişi Başı Fiyat: 2500.-TL

Tek Kişi Farkı: 350.-TL

1. Gün / Perşembe / Geliş / Yaylakuzdere / Ovacık

Antalya Havalimanı’nda sabah saat 10:00 gibi rehberimizle buluşup tur hakkında kısa bilgilendirmeden sonra yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuktan sonra, çam ve sedir ormanları arasında kalan Sarıçınar Dağına varıyoruz. Buradan Şakayıklar arasında başlayan yürüyüşümüz, Ovacık’ta sona eriyor. Akşam yemeği ve geceleme Antalya'da.

Öğle ve akşam yemekleri dahil

Toplam yürüyüş 7 km / 3 saat

2. Gün / Cuma / Çukuryayla – Beycik / Ulupınar- Çıralı

Kahvaltıdan sonra, 1800m rakımda Sedir ve Ardıç kokusu eşliğinde yürüyüşümüze başlıyoruz. Tahtalı Dağın eteklerinden aşarak, muhteşem Akdeniz manzaraları izleyerek Yukarıbeycik mevkiine doğru parkurumuzda ilerliyoruz. Beycikte aracımızla buluşup Ulupınar’da öğle yemeğimizi yedikten sonra, Chimera'nın 1000 yıllardır sönmeyen alevlerini göreceğimiz Yanartaş'a ulaşıyoruz. Konaklama Çıralı'da.

Öğle ve akşam yemekleri dahil
Toplam yürüyüş 12 km / 7 saat
 

3. Gün / Cumartesi / Çıralı- Olympos – Adrasan – Gelidonya Feneri / Kekova
Sabah kahvaltıdan sonra sahilden yürüyerek Olympos Antik kentine varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde kenti keşfettikten sonra aracımızla buluşup Adrasan'a geçiyoruz. Adrasan'dan başlayan yürüyüşümüz iniş ve çıkışlarla bizleri Türkiye'nin en yüksek feneri olan Gelidonya Feneri'ne ulaştıracak. Fenerden toprak yola indikten sonra aracımızla tekrar buluşup zaman durumuna göre Korsan Koyu'nda uzun parkurumuzun yorgunluğunu atma şansımız olabilir. Konaklama Finike'de.

Öğle ve akşam yemekleri dahil

Toplam yürüyüş 12 km / 6 saat
 

4. Gün / Pazar / Apollonia- Aperlai- Kekova Tekne Turu- Dönüşler
Aracımız bizi Kılınçlı köyüne bırakacak ve buradan Apollonia Antik kentini gezerek, Aperlai antik kentine ineceğiz. Burada bizi teknemiz karşılıyor. Teknede öğle yemeği ve öğleden sonra yüzme ve dinlenme. Daha sonra Antalya’ya hareket ve saat 19:00 gibi Havaalanında turumuz sona eriyor.

Öğle ve akşam yemekleri dahil

Toplam yürüyüş 7 km / 4 saat
 

Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

Başvuru için : info@equinox.com.tr / + 90 532 597 71 97

Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları
Doğu Likyanın En Güzel Yürüyüş Rotaları