Frig Vadisi Off Road Turu
Frig Vadisi Off Road Turu

Frig Vadisi Off Road Turu


SATIN AL

Frig Vadisi Off Road Turu

Yeni yeni keşfedilmeye başlanan Frig Vadisi’ni gelin beraber görelim. Arkeolog rehber eşliğinde yapılan bu off-road turunda tarih - ilginç coğrafyalar - köyler - antik kentler ve ormanlar göreceğiz. 

2020 TUR TARİHLERİ ve FİYATLARI    

01 – 04 Ekim 2020

Kişi Başı Fiyat: 2250.-TL

Tek Kişi Farkı: 375.-TL

4x4 kiralık araç fiyatı : 3400.-TL (Tüm tur için, yakıt, vergiler ve sigortalar dahil)

Porsuk Baraj Gölü ve çevresi, antik mezar anıtları ve anadolu ana tanrıçası Kybele’nin kaya anıtları, Yazılıkaya - Midas Şehri. Frig Vadisi, Türkiye’de oldukça az bilinen, ancak doğa ve görsel kalıntılar olarak oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Ayrıca, köylerde hala var olan ahşap ve kerpiç evler, kağnı arabaları bölgeye ayrı bir güzellik katar.

1. Gün / Afyon

Sabah saat 10:00 gibi Eskişehir'de buluşuyoruz. İstanbul ve Ankara'dan gelecekler için hızlı tren iyi bir seçim. Sabah 4x4 araçlarımızla buluşup yola çıkıyoruz. Bugün Frig Vadisi’ni kuzeyden güneye dağlardan aşarak Afyon’a ulaşacağız. Seyitgazi Külliyesi, Midas Şehri, Frig Vadisi ve Köhnüş vadilerini gezerek Afyon’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Afyon’da.
Öğlen yemeği dahil

2. Gün / Uşak
Sabah ilk durağımız, 26 Ağustos sabaha karşı Atatürk’ün Büyük Taaruz emrini verdiği Kocatepe. Buradan Sandıklı üzerinden Akdağ Milli Parkını gezeceğiz. Işıklı gölünden geçerek Uşağa ulaşacağız. Akşam yemeği Uşak’ta bir lokantada ve konaklama Uşak Ramada otelde.
Öğlen yemeği dahil

3. Gün / Kütahya
Bugün muhteşem güzellikteki Murat Dağını aşıp Çavdarhisar’a inerek Aizonai antik kentini geziyoruz Murat Dağı’nda yer alan 500 yıllık Karaçam Anıt Ağacı da rotamız üzerinde. Akşam yemeği serbest ve geceleme Kütahya Hilton Otel’de.
Öğlen yemeği dahil.

4. Gün / Türkmenbaba Dağı - gidişler
Bugün, Frig Vadisini oluşturan volkanik Türkmen Baba Dağı’nı aşarak Porsuk Barajı’na iniyoruz.  Akşam saat 18:00 gibi Eskişehir Tren Garı’na varıp vedalaşıyoruz.
Öğlen yemeği dahil.

Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

 

Başvuru için : info@equinox.com.tr /+90 532 597 71 97

Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu Frig Vadisi Off Road Turu
Frig Vadisi Off Road Turu