Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu
Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu

Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu


SATIN AL

Köprülü Kanyon, Pednelissos, Beydili köyü, Adada antik kenti, Çandır Yazılı Kanyon, Kovada Gölü Milli Parkı, Eğirdir Gölü, Davraz Kasnak Meşesi Ormanları için Pisidia'ya....  

2021 Tur tarihleri ve fiyatları yakında açıklanacaktır.

Tarihler açıklandığında haber almak için tıklayın!

4x4 kiralık araç fiyatı : 3000.-TL (Tüm tur için, yakıt, vergiler ve sigortalar dahil)

Bu turumuzda henüz neredeyse hiç keşfedilmemiş Pisidia Dağlarını keşfe çıkacağız. Off-road aracı olmadan gidilemeyen bu harika dağlara ve yaylalara gitmenin, Yörüklerle tanışmanın tam zamanı!
 

1. Gün / Geliş / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Sabah en geç 10:00’da Antalya Havalimanı’nda rehberimizle buluşup araçlar ve tur hakkında kısa bilgilendirmeden sonra yola çıkıyoruz. Gebiz üzerinden Sanlı Belini aşıp Yeni Beydilli köyüne ulaşıyoruz. Buradan eski kervan yollarını izleyerek, tamamen özgün mimarisi ile sapasağlam duran eski Beydilli köyüne iniyoruz. Daha sonra muhteşem güzellikteki Kesme Kanyonu üzerinden Köprülü Kanyon Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Köprülü Kanyon Bungalovlarda.

 

Öğle ve akşam yemekleri dahil.

 

2. Gün / Anamas Dağı / Ormana

Bu sabah oldukça zorlu ve güzel bir parkura çıkıyoruz. Önce antik kervan yollarını kullanarak Başgölcük yaylasına çıkıyoruz. Burada Roma Döneminden kalma antik yollarda yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Kuyucak yaylalarını takip edip Gembos yaylasını aşarak Oluk yaylasına varıyoruz ve antik yol güzergâhını izleyerek Ormana’ya varıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Ormana Düğmeli Evlerde.
 

Öğle ve akşam yemekleri dahil

 

3. Gün / Katrancı Dağı – Eynif Ovası / Ormana

Bugün, Katranc  Dağını Keşfe çıkıyoruz. Katrancı dağını aşıp, Kurt Gediğinden Eynif Ovasına ineceğiz. Burada öğle yemeğinden sonra Tol Han’ı gezerek, eski Eynif yolundan Ormana’ya varıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Ormana Düğmeli Evlerde.
 

Öğle ve akşam yemekleri dahil

 

4. Gün / Geyik Dağları / Antalya - Gidişler

Bugün Rotamız, bizim 20 yıldır rotalarımızda yer alan, ancak yeni yeni meşhur olmaya başlayan Geyik Dağları ve Gündoğmuş yaylaları. Eğrilgöl, İlvat gibi gölleri geçerek Gündoğmuş’a iniyoruz. Buradan ana yolu takip ederek saat 18:00 gibi Antalya Havalimanı’na varıyoruz.


Öğle yemeği dahil

Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

 

Başvuru için : info@equinox.com.tr /+90 532 597 71 97

Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu
Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu