Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu
Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu

Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu


SATIN AL

Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu

2021 Tur Tarihleri ve Fiyatları

18 – 21 Mart 2021

3 - 6 Haziran 2021

18 – 21 Kasım 2021

Kişi Başı Fiyat: 2750.-TL

Tek Kişi Farkı: 350.-TL

4x4 kiralık araç (tüm tur için yakıt, vergiler ve sigorta dahil, araç başına): 3500.-TL

·       Kendi arazi aracı ile gelen misafirlerimiz 4x4 araç payını ödemeyeceklerdir.

Bu turumuzda henüz neredeyse hiç keşfedilmemiş Pisidia Dağlarını keşfe çıkacağız. Off-road aracı olmadan gidilemeyen bu harika dağlara ve yaylalara gitmenin, Yörüklerle tanışmanın tam zamanı!

1. Gün / Geliş / Köprülü Kanyon Milli Parkı

Sabah en geç 10:00’da Antalya Havalimanı’nda rehberimizle buluşup araçlar ve tur hakkında kısa bilgilendirmeden sonra yola çıkıyoruz. İlk durağımız Pednelissos antik kenti. Ören yerini gezdikten sonra muhteşem güzellikteki Beydilli Aşıtını geçip eski Beydilli Köyüne varıyoruz. Hiç betonarme yapı olmayan köy, tüm güzelliği ile duruyor. Buradan Kesme Kanyonunun muhteşem manzaralarını izleyerek Köprülü Kanyon Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Köprülü Kanyon Bungalovlarda.
 

Öğle ve akşam yemekleri dahil.

2. Gün / Anamas Dağı / Ormana

Bu sabah oldukça zorlu ve güzel bir parkura çıkıyoruz. Önce antik kervan yollarını kullanarak Başgölcük yaylasına çıkıyoruz. Burada Roma Döneminden kalma antik yollarda yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Kuyucak yaylalarını takip edip Gembos yaylasını aşarak Oluk yaylasına varıyoruz ve antik yol güzergâhını izleyerek Ormana’ya varıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Ormana Düğmeli Evlerde.
 

Öğle ve akşam yemekleri dahil

3. Gün / Geyik Dağları / Ormana

Bugün Rotamız, bizim 20 yıldır rotalarımızda yer alan, ancak yeni yeni meşhur olmaya başlayan Geyik Dağları ve Gündoğmuş yaylaları. Eğrigöl, İlvat gibi gölleri geçerek Gündoğmuş’a iniyoruz. Buradan eski kervan yollarını takip ederek Ormana’ya geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Ormana Düğmeli Evlerde.

Öğle ve akşam yemekleri dahil

4. Gün / Katrancı Dağı – Eynif Ovası / Antalya

Bugün, Eynif Ovası ve Katrancı Dağını Keşfe çıkıyoruz. Eski ormana – Eynif yolundan muhteşem manzaralar eşliğinde Eynif Ovasına gidiyoruz. Burada Yılkı atları ve Tol Han’ı gezdikten sonra, Kurt Gediğini aşıp Katrancı dağına varacağız. Burada öğle yemeğinden sonra Manavgat vadisi yolunu takip ederek saat 18:00 gibi Antalya Havalimanı’na varıyoruz.

Öğle yemeği dahil

Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

Başvuru için : info@equinox.com.tr /+90 532 597 71 97

Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu
Göller Bölgesi ve Pisidia Macerası Off Road Turu