Kapadokya Yürüyüşleri
Kapadokya Yürüyüşleri

Kapadokya Yürüyüşleri


SATIN AL

2021 Tur tarihleri ve fiyatları

Kişi Başı Fiyat: 2450.-TL

Tek Kişi Farkı: 600.-TL

19 – 22 Mayıs 2021

23 – 26 Eylül 2021

Bambaşka bir gezegendeymişsiniz hissi veren bu muhteşem coğrafyada tarih ve kültür yürüyüşü yapacağız. Equinox Travel prensibi olarak, mümkün olduğunca turistik yerlerden uzak durarak, Kapadokya’nın en güzel vadilerini yürüyeceğiz.

Kapadokya'ya daha önce gittiyseniz bile emin olun ki o muhteşem coğrafyada keşfedecek yerler bitmez. Bu turda hem uzman rehber eşliğinde bölgenin ilginç tarihini daha derinlemesine öğreneceksiniz hem de farklı bir gezegende olduğunuz hissini uyandıran bir coğrafyada tatil yapacaksınız. 

 

1. Gün / Çarşamba / Kapadokya Varış

Sabah uçağı ile en geç saat 10:00'da Kayseri veya Nevşehir’e varış. Havalimanında otobüs ve rehberimizle buluşma ve Göreme’ye varış. Öncelikle bölge hakkında tarihi coğrafya bilgilerini alacağız. Yemekten sonra Kaymaklı yer altı şehri gezisi ve geziden sonra Güllüdere ve Kızılçukur vadilerinde yürüyüş. Akşam yemeği ve konaklama butik otelde.

Öğle ve akşam yemekleri dahil.

Toplam 5 km / 3,5 saat

2. Gün / Perşembe / Kapadokya

Sabah dileyenler için balon turu. Kahvaltıdan sonra bugün sabah yürüyüşümüze çıkıyoruz. Sabah çok az bilinen Zemi vadisini yürüyeceğiz. Yemek molasından sonra dinlenme ve öğleden sonra Bağlı Dere yürüyüşü. Akşam yemeği ve konaklama butik otelde.

Öğle ve akşam yemekleri dahil. 

Toplam 13 km / 8 saat

3.Gün / Cuma / Kapadokya

Bugün çok az kişinin yürüdüğü Ortahisar – Babayan yürüyüşü yapacağız. Öğlen yemeği piknik. Öğleden sonra uzman rehberimizle Göreme Açık hava Müzesi. Akşam yemeği serbest ve konaklama butik otelde.

Öğle yemeği dahil.

Toplam 4 km / 3 saat

4.Gün / Cumartesi / Kapadokya- Dönüşler

Bugün gezimize Mustafapaşa, Sinasos ile başlıyoruz. Buradan kaya kiliseleri ve yerleşimleri ile muhteşem bir antik kent olan Gomeda’ya yürüyoruz. Daha sonra Üzengi Deresi boyunca yürüyerek Ürgüp’e varıyoruz. Öğle yemeği piknik. Öğleden sonra dileyenler için turistik alışveriş molası ve saat 18:00 gibi Nevşehir ve/ veya Kayseri havaalanına transfer.

Toplam 5 km / 4 saat

Öğle yemeği dahil.

 

Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

Başvuru için : info@equinox.com.tr / + 90 532 597 71 97

Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri Kapadokya Yürüyüşleri
Kapadokya Yürüyüşleri