Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla
Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla

Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla


SATIN AL

Karia Arkeoloji Turu

2020 TUR TARİHLERİ ve FİYATLARI    

TARİH: 9 – 11 Ekim

Kişi Başı Fiyat: 1500.-TL

Tek Kişi Farkı: 540.-TL

Kendi aracınızla veya bizim temin edeceğimiz kiralık bir araçla katılabileceğiniz bu turda, tur aracı kullanmıyoruz. Misafirlerimiz kendi arabalarıyla bu tura katılacak ve öndeki rehber aracı takip edecekler. Araçlar arasında telsiz bağlantısı bulunacak.

1.Gün / Cuma / Bodrum
Sabah 09:00 gibi Bodrum’da rehberimizle buluşuyoruz. İlk olarak Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini geziyoruz.  Yemekten sonra antik dünyanın yedi harikasından biri kabul edilen Kral Mausolos’un anıt mezarını, Mausoleion’u geziyoruz.  Akşam yemeği Bodrum’da serbest ve konaklama Bodrum’da.

Öğlen yemeği dahil.

2. Gün / Cumartesi / Iassos / Stratonikeia
Sabah Bodrum’dan yola çıkarak Iassos antik kentini geziyoruz. Buradan Karya’nın iç bölgelerine doğru devam ediyoruz. Rotamızda Lagina Hekate Tapınağı ve Stratonikeia antik kentleri var. Daha sonra Bafa Gölü kıyısında yer alan Kapıkırı köyüne ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemekleri ile meşhur Agora Pansiyonda.
Öğle ve akşam yemekleri dahil.


3. Gün / Pazar /Heraklia / Labranda / Alinda

 Bugün sabah Herakleia antik kentini geziyoruz ve daha sonra muhteşem güzellikteki Karya coğrafyasının ara yollarını aşarak sırasıyla Labranda ve Alinda antik kentlerini Bodrum’a geri dönüyoruz. 

Öğle yemeği dahil.


Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

 

Başvuru için: info@equinox.com.tr /+90 532 597 71 97

 

Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla
Karia Arkeoloji Turu I Özel Aracınızla