Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla
Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla

Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla


SATIN AL

İonia Arkeoloji Turu

2020 TUR TARİHLERİ ve FİYATLARI    

TARİH: 6 - 8 Ekim

Kişi Başı Fiyat: 1650.-TL

Tek Kişi Farkı: 400.-TL

 

Kendi aracınızla veya bizim temin edeceğimiz kiralık bir araçla katılabileceğiniz bu turda, tur aracı kullanmıyoruz. Misafirlerimiz kendi arabalarıyla bu tura katılacak ve öndeki rehber aracı takip edecekler. Araçlar arasında telsiz bağlantısı bulunacak.

 

1.Gün / Salı / İzmir / Klazomenai / Teos / Şirince
Sabah İzmir’den yola çıkıyoruz ve Urla’ya gidiyoruz. Tunç Çağı yerleşimi Limantepe ve antik Klazomenai kentini gezdikten sonra Urla iskelesinde serbest öğlen yemeği alıyoruz. Sonra Teos antik kentini gezip, buradan Klaros Apollon Kehanet merkezine gidiyoruz. Son olarak Küçük Menderes deltasını aşıp, Şirince’ye gidiyoruz. Akşam yemeği bir köy lokantasında ve konaklama Şirince Güllü Konakları otelde.
 

Öğlen yemeği dahil.

2. Gün / Çarşamba / Efes / Artemision /Şirince
Bugün bütün günümüzü 12 İon kentinden biri ve Roma İmparatorluğu Asya Eyaletinin başkenti olan Efes ve civarında geçiriyoruz. Turumuz, Efes antik kenti dışında Artemision, Yamaç Evler, Aziz Yuhanna Bazilikası ve Şirince köyünü de kapsıyor.  Akşam yemeği bir lokantada ve geceleme Güllü Konakları otelde.
Öğle ve akşam yemekleri dahil.
 

3. Gün / Perşembe /Priene / Miletos / Didyma

Bugün İonia’nın en önemli 3 noktasını geziyoruz: Priene, Miletos antik kentleri ve Didyma Apollon Tapınağı.  Didyma gezisinden sonra saat 18:00 gibi İzmir’de turumuz bitiyor.
Öğle yemeği dahil.


Dahildir:

Dahil değildir:

Notlar:

 

Başvuru için: info@equinox.com.tr /+90 532 597 71 97

Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla
Yunan ve Batı Medeniyetinin Beşiği İonia I Özel Aracınızla