KURUMSAL SATIŞ

KURUMSAL SATIŞ


Equinox Travel, özelikle doğa, arkeoloji ve macera turları konusundaki 25 yıllık deneyimini, “incentive”, basın lansmanı, bayi toplantıları için kullanarak çok farklı ve özel pek çok organizasyon yapmaktadır. “Outdoor Catering”, farklı motivasyon paketleri, “outdoor meeting” gibi kavramlarla henüz tanışmadıysanız, bizimle görüşmenizde yarar var.

Özel iş toplantılarını, tamamen vahşi doğada yapabilir, bayilerinizle dağlarda keşif yolculuklarına çıkabilir, üst düzey yöneticilerinize, özel terapistlerimiz eşliğinde “survival incentive” turu yaptırarak, takım çalışmasının en eğlenceli ve verimli turunu yapabilirsiniz.

Son yıllarda, özel kamp, otel ve parkurlarda yapılmaya başlanan bu tür toplantı ve organizasyonları, Equinox Travel olarak yıllardır doğada ve çok özel mekanlarda yapıyoruz. Örneğin kongrenizin veda yemeğini ıssız bir antik binada, ya da kervansarayda yapabilirsiniz.

Equinox Travel olarak, 25 yılı aşkın süredir özellikle A.B.D.’den gelen özel misafirlerimiz için yaptığımız turlarda sayısız özel konaklama tesisi tanıdık. Bu deneyimlerimize güvenerek, özel toplantılarınızı Türkiye’nin her yerinde yine, eşsiz Equinox Travel programları ile yapabilirsiniz.

Equinox Turları