S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular


Türkiye birçok cazibe merkezine sahip. Aklınızdakileri bize bildirin, sizin için özel bir tur oluşturabiliriz.

Evet, hareket tarihinden 6 ay önce yapılan rezervasyonlar için kişi başı 100 dolar indirim sunuyoruz.

Evet, aynı anda kaydolan 6 veya daha fazla kişilik gruplar herhangi bir turda %5 indirim alır.

Tüm araçlarımız klimalıdır ve 3 yaşın altındadır. Grubun büyüklüğüne bağlı olarak farklı araçlar kullanıyoruz. 2 katılımcı için bir araba, 3-9 katılımcı için bir minibüs; 10-14 katılımcı için orta büyüklükte bir otobüs; 15'ten fazla kişi için tam boyutlu bir otobüs kullanılır.

Kara turları için 4 katılımcı; tekne turları için 4 katılımcı.

Türkiye yıl boyunca gidilebilecek bir destinasyon olmakla birlikte, seyahat etmek için en iyi zaman Nisan ile Kasım arasındadır.

Yürüyüş Turumuz Turkuaz Sahili'nde Yolculuk turumuzla birleştirilebilir.

Elbette, lütfen Uzatma Paketleri bölümümüzü kontrol edin veya sadece bizimle iletişime geçin.

Geç varışınızı veya erken ayrılığınızı turumuza uygun hale getirmeye çalışacağız veya ziyaret etmek istediğiniz bölgelere ve kullanılabilir gün sayınıza göre özel bir tur düzenleyebiliriz. Fiyatlandırma için lütfen bize ulaşın.

Kendi aracıyla gelmeyen misafirlerin ödemesi gereken benzin, sigortalar ve kasko dahil araç kira bedelidir. Her bir 4x4 araçta 4 kişi bulunur ve bu 4 kişinin her biri bu ücreti öder. Araçtaki 4 kişi aracı dönüşümlü olarak kullanır. Araç kullanmak istemeyenler, kullanacak olan birinin aracında veya ekip aracında seyahat edebilir. Kendi aracıyla gelen misafirler bu bedeli ödemezler.

Kullandığımız tüm tekneler, güvenlik, konfor ve kalite açısından özenle seçilir. Hepsinin Türk Sahil Güvenliği güvenlik denetimini geçmeleri gerekir. Daha fazla ayrıntı için Turkuaz Sahili'nde Yolculuk turunu inceleyebilirsiniz.

Çoğu rehberimizin arkeoloji alanında akademik bir geçmişi bulunmakta olup, hepsi akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaktadır ve Türk Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sertifikalanmıştır.

Kullandığımız oteller, Türkiye'nin kültürel atmosferini yansıtır. Zincir otellerden kaçınıyoruz.

Türkiye'deki gurme yiyecek uzmanımız, her yıl kullandığımız restoranları özenle seçer. Temizlik ve iyi yerel mutfağı, seçtiğimiz herhangi bir restoran için kesin bir gerekliliktir.

Arkeoloji, doğa, yürüyüş, macera seven herkes katılabilir. Turlarımıza katılmak için herhangi bir konuda deneyimli olmak gerekmez.

Grubun ahengi adına yürüyüş turlarına katılacak çocukların en az 7 yaşında ve tek başlarına rahatça yürüyebiliyor olmaları gerekir. Bunun dışındaki tüm turlarımıza her yaştan çocuklar katılabilir, ancak çocukların tüm sorumluluğu ebeveynlerine aittir.

En az 1 yetişkin ile aynı odada kalan 0- 6 yaş grubu ücretsiz, 7- 12 yaş grubu ise yalnızca konaklama ücretinin yarısından muaftır.

4x4, yürüyüş ve macera turları en fazla 25 kişi ile sınırlıdır. Arkeoloji turları ise en fazla 30 kişi ile sınırlıdır.

Evet, kişiye özel, istekler doğrultusunda turlar düzenliyor ve yapıyoruz. Uygun özel tur için en az 6 kişi olması tavsiye edilir, ancak bütçe sıkıntısı çekmeyenler için 1 kişilik de olsa özel tur yapıyoruz.

Equinox Turları