Ön ödeme sayfası

Ön ödeme sayfası


SATIN AL

Equinox Turları için ön ödeme sayfasıdır.

Satıl al butonuna tıklayarak ön ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

TUR KAYDINIZIN TAMAMLANMASI İÇİN

Lütfen tarafınıza ulaşan tur kayıt formunu tamamlayarak bize ulaştırınız. Herhangi bir tura kesin kayıt yaptırmak için 3000.-TL ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Tur ücretinin kalan tutarını tur başlama tarihinden 10 gün öncesine kadar tamamlamanızı rica ediyoruz. Dilerseniz web sitemizde ilgili turun sayfasından online olarak ödeme yapabilir veya tur bedeli olan tutarı banka havalesi ile gönderebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları

Ön ödeme ve tur ödemesi: Herhangi bir Equinox turuna yazılabilmek için, tur ücretinin tamamının turdan 10 gün öncesine kadar ödenmesi gerekmektedir.Tur ücretini 10 gün öncesine kadar tamamlamayan müşterilerin kaydı ön ödeme iade edilmeksizin iptal edilebilir. 

İptal: Müşteri tarafından yapılacak olan tüm iptaller Equinox Travel’a yazılı olarak yapılmalıdır. 

İptal ve ücret iade şartları:

Tur ücretleri aksine bir ibare yoksa uçak biletleri, özel harcamalar, alkollü içecekleri kapsamaz.

Tur ücretleri, aksine bir ibare yoksa tur programında belirtilen tüm konaklama, kahvaltı, programda belirtilen yemekler, profesyonel rehberlik hizmetleri, turun doğasına en uygun taşıma hizmetleri, tur paket sigortası ve yemeklerde tüm meşrubat, su, çay ve kahve ücretlerini kapsar.

Equinox Travel, ferdi kaza sigortası yapmamaktadır, gerekli gördüğünüz takdirde, lütfen ferdi kaza sigortanızı yaptırınız.

Equinox Travel, zorunlu seyahat sigortanızı yapmaktadır. Zorunlu seyahat sigortası tur başlangıç gününden itibaren geçerli olur. 

Beraberinizde getireceğiniz tüm araç, gereç ve malzeme tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır.

Doğa ve macera turlarında, çeşitli hava şartlarına maruz kalabilirsiniz, uygun kıyafet getirmeniz ve turun doğasına uygun giyinmeniz ve hareket etmeniz gerekmektedir.

Doğa ve macera turlarında, rehberiniz ve grubun diğer üyeleri ile uyum içinde olmanız, turun ahengi ve sizin güvenliğiniz için çok önemlidir. Rehber, gerekli görürse, katılımcının turdan ayrılmasını veya bazı parkurlara gelmemesini isteyebilir.

Equinox Travel, tüm turlarında önceden haber vermeksizin, gerekli gördüğü takdirde, program, otel ve rehber değişikliği yapabilir.

Equinox Travel

Adres: Kuşkavağı Mah. 559 Sok. No:14/1 Konyaaltı / Antalya

E-mail: [email protected]

Tel:  +90 242 247 88 36

Fax: +90 242 242 67 91

Web: www.equinox.com.tr

 

Equinox Turları